המלצות


אסנת ישורון:ארגון "עסקים עושים עסקים"

אוסנת ישורון-קצינת מודיעין בכירה בדימוס, ובעלים של סירת מפרשית להפלגות פרטיות במרינה אשקלון. הנדון: טיפול בהטרדות מיניות בארגונים / המלצה על הגברת ורדה הולנדר שמריז שלום רב, במסגרת תפקידי כרכזת אזור דרום בארגון הנטוורקינג "עסקים עושים עסקים" , נדרשתי לטפל בפנייה של חברה בארגון שהתלוננה כי חוותה הטרדה מינית. פניתי לגברת ורדה הולנדר שמריז כדי להתייעץ איתה כיצד להתמודד עם המקרה, תוך שמירה על פרטיות כל הגורמים בדבר. בהנחייתה של ורדה התייחסנו לטענות המתלוננת ברצינות רבה, כמתבקש מארגון עם ערכים המכבדים שוויון וכבוד הדדי בין בני אדם, בעקבות המקרה הועבר מסמך מהנהלת הארגון להבהרת משמעות החוק בנושא והגברת התודעה של הנהגת הארגון וחבריו למורכבות תחום ההטרדות המיניות, הצבת גבול ברור שתומך במתלוננת ולא עובר בשתיקה על התנהלות לא מכבדת של מי מחבריו. ורדה סייעה לנו רבות בטיפול בפרשה וממשיכה לסייע לנו לעקב מקרוב ולמגר תופעות כאלה מהארגון שלנו. עומדים לרשותה ידע מקצועי רחב לצד כלים טיפוליים מתחום הפסיכודרמה, ואת כל אלה היא מביאה לטיפול, או לסדנאות עובדים, מנהלים וטיפוח סביבה ארגונית מכבדת באמצעות הבהרת החוק, ריענון כללי הארגון והקפדה עליהם. ממליצה בחום להיעזר בשירותיה, בברכה, אסנת ישורון 052-7474556 רכזת אזור דרום ארגון "עסקים עושים עסקים"

     

תמרי רז:

ורדה מקסימה ומאוד מקצועית, המפגש עוצמתי מאוד ובטיפול אישי אני בטוחה שיהיה שינוי משמעותי, ממליצה למשפחות שרוצות אירוע אחר ומיוחד לעשות את השינוי הזה לחיים שלהם, ורדה היא הכתובת!!

     

עו"ד מיכל ילובסקי-פטרבורג:

ורדה יקרה ומיוחדת, סוף סוף הצלחתי להגיע לסדנה שלך. תודה שאיפשרת לי להפסיק את מרוץ החיים ובמשך שלוש שעות להתחבר למה שהכי חשוב לי בחיים. תודה על היכולת לפתוח צוהר קטן בנשמה ולהציץ פנימה ולראות מה מואר ועל מה צריך להאיר. היה לי לעונג רב, ממליצה לכולם ללכת ולהתנסות בסדנה של ורדה. פסיכודרמה לנשמה אוהבת מיכל

     

שחר פרלמן:

את ורדה המקסימה אני מכיר כשנתיים. לקח לי לא מעט זמן עד שהצלחתי להגיד את המושג פסיכודרמה, אבל רק כשהגעתי לסדנא של ורדה הבנתי מהו. קודם כל, ורדה עם הנפש הרגישה שלה יודעת לחדור עמוק ומגלה עליך ולך דברים גם אם נחבאים עמוק בתוכך, ותוך כדי הסדנא אתה מתנסה בכוח העוצמתי שיש בפסיכודרמה כדי ללמוד על עצמך ולהתמודד עם הבנת היחסים שלך עם עצמך ועם הסובבים אותך. אני ממליץ בחום רב לכל אחד לעבור את החוויה הזאת, ולעבור אותה כמובן עם ורדה.

     

ליאור כהן:

ורדה היקרה, מי שלא חווה אצלך פסיכודרמה, לא יוכל להבין!!! מלבד ההבנה מה זו פסיכודרמה והחוויה המיוחדת מאוד שעברתי, גיליתי את ורדה המקצועית(כן כן יודעת שעל כולם אומרים מקצועיים...תקראו עד הסוף!) שיודעת לקרוא בין השורות ויותר משהיא עובדת על הנאמר בחדר, היא שומעת את מה שלא נאמר!!! באלגנטיות מיוחדת, מבלי ללחוץ ומבלי לדחוף, ורדה "שומעת" את הלא נאמר ומציפה אותו. שמחתי לגלות אישה ומטפלת מדהימה! יש בך את אותו ניצוץ שאחרים מחפשים. ורדה, תודה רבה!!!

     

ננה חן אפרתי:

ורדה יקרה הגעתי לסדנא שלך מבלי לדעת באמת מה הולך להיות, פשוט רציתי לדעת מה באמת את עושה ולהכיר אותך יותר. קיבלת אותנו במאור פנים והסברת בקצרה מה זה בעצם פסיכודרמה. בחוכמה וברגישות רבה נתת לכל אחת מאיתנו את המקום להיות אנחנו בלי שיפוט ובלי לתקן אותנו. את מקצועית מדויקת מבינה סיטואציות מורכבות ועדינות שחבויות בתוך הנפש פנימה. תודה לך על חוויה מדהימה. מי שעוד לא היה בסדנא, פשוט רוצו.... חובה :)

     

נעמי פסטרנק - אלוורה FOREVER:

ורדה יקרה, תודה על הכרות עם העולם הקסום של הפסיכודרמה. מסקרן ביותר. התכנסנו קבוצת זרים, לבוקר חוויתי, מעצים, משחרר... כמה רגש נדרש ממטפל/מנחה קבוצה, כמה הבנה לנפש האדם ואיזה עוצמות של תעוזה לגרום להפתח בפני קבוצת אנשים. היתה לי חוויה מיוחדת במינה, משהו שמשאיר חותם ו"טעם של עוד..."כפי הינך אומרת תמיד, אין מילים לתאר : מה זה פסיכודרמה.ואכן, כן...אין מילים לתאר...כל אדם יכול למצוא דבר מה שעליו אפשר לעבוד ולטפל, ואז אולי אפשר לתאר.מודה לך מכל הלב על בוקר מעצים ומחבר.ממליצה בחום להכיר אותך ולהתנסות :-) ממש לא מובן מאליו, שבאמצעות הטכניקות המיוחדות של ורדה, תוך זמן קצר ביותר הרגשנו כאילו מכירות שנים רבות. יתרה מזה, התהליך משאיר חותם לזמן רב. בסדנת פסיכודרמה, כל אחת לוקחת דבר מה לעולם הפרטי של עצמה... האמינו לי, רק אחרי שחווים את הסדנא, מבינים כמה זה עוצמתי ורגשי. וזאת פעם שניה, שהשתתפתי בסדנא. תודה רבה לך ורדה יקרה, שיש לי הזכות להכיר אותך 💖🙏💞

     

ישראלה זקס -פסיכולוגית:

סדנת הפסיכודרמה שהועברה על ידי ורדה הונחתה במקצועיות , וירטואוזיות, רגישות, תוך מתן מקום לכל אחד, תוך אבחון המסתתר מעט מאחור. ורדה הצלחת להדגים מעט מהפסיכודרמה אך אין ספק שהשארת טעם של עוד .ישראלה.

     

מיכל ילוז - מלכת האינטרנט:

חוויתי פסיכודרמה אצל ורדה. היה מעניין, מרגש, חווייתי, דינמי. זה מדהים להכיר כל בן אדם מזווית אחרת שלעולם לא היינו מכירים, ובעזרת הקבוצה לעזור לו לראות דברים ששנים הוא מתמודד איתם. כל אחד מתמודד עם משהו, לכל אחד זווית ראיה אחרת וכל אחד ואחת יכולים להתחבר לאחר ולעזור לו. ורדה מטפלת בחסד, כל כך נעימה, כל כך חדה ועניינית. הרגשתי ממש נעים, אווירה עוטפת שלה ושל הקבוצה ויכולת מדהימה כל אחת ואחד למצוא את המקום שלו, את הראיה והחיבור ביחד. תודה רבה ורדה, ממליצה בחום.

     

יאנה אנור -עו"ד ומרצה:

סדנת הפסיכודרמה שורדה מעבירה בצורה נפלאה, היא חוויה מיוחדת במינה, מרגשת מאוד ועוצמתית - ממליצה מאוד !

     

אלה בר לב שף:

השתתפתי בסדנה שנותנת טעימה מעולם הפסיכודרמה. ממליצה בחום לכל אחד. זאת חוויה בה מקבלים כלים להסתכל על עצמינו מהצד, להבין התנהגויות ודרכי חשיבה שמתוכנתות בנו מהילדות, להכיר את עצמינו יותר טוב. לוורדה יש יכולות מדהימות להנחות ברגישות ומקצועיות ולהוביל אותנו לתשובות החבויות בתוכנינו. לא תמיד קל לחשוף את האמת הפנימית שלנו ואת החוויות הקשות, אבל עם ורדה זה קורה באופן טבעי כל כך. סמכתי על הרגישות והחכמה שלה ויצאתי מורוחת. ממליצה לכולם.